Objednané layouty

Layout pro: onedirection-are-best.blog.cz

1. prosince 2012 v 18:49 | She^^Rebel
Po delší odmlce opět pokračuji v layoutech. Když kouknu zpětně na články od obnovení blogu tak ani nis jiného nedělám:D Dnes jsem dokončila rozpracovaný lay s One direction. Zimní, ale snad ne příliš. Dochází mi nápady, tak doufám, že neselžu u těch pár objednávek co mám ještě před sebou. To mi připomíná, že bych měla vyšoupnout tenhle podzimní layout co tu mám a udělat místo toho zimní. Hezký prosinec všem!:)

Layout pro: blog.blog.cz

20. listopadu 2012 v 21:39 | She^^Rebel

Layout do "soutěže" na srdci blogu. Šlo o to vytvořit srdci nový layout a já se tak trošku zkusila zapojit. Na to, jak jsem se v tom několikrát vrtala, překopávala to abych to dala do výsledné podoby s tím nijak zvlášť spokojená nejsem. Začínám si všímat těch malých detailů kde jsem udělala chybu a trochu mě to užírá. No co, uvidíme jak to celé dopadne:)

Layout pro: verinkaa.blog.cz

20. listopadu 2012 v 19:59 | She^^Rebel

Muhehe. Dnešní layout z objednávky. Doopravdy bych si mohla najít čas i na něco jinýho. Trošku jsem si pohrála s tím sněhem, takže bych vám sem potom mohla hodit ten styl s brushem, kterej jsem si snad hodinu dělala sama!;D Co víc říct? Mám teď zase nějakou dobu čas a náladu, takže kdo byste chtěl layout stačí mi napsat. Informace k objednávce najdete tady.

Layout pro: talented.blog.cz

19. listopadu 2012 v 21:09 | She^^Rebel

Ne, já prostě laye podle obrázku, kterej mi strčíte neumím. Dostala jsem náčrt laye jak by měl vypadat a fotky. Ups, trošku jsem se toho nedržela. Měl to být zimní layout a snad i tak nějak chladně vypadá. Tak vážení, bolí mě hlava. Potřebuju si dát menší pauzu, protože to civění do programu, ladění správných barev a závěřečnýho hraní si s křivkama bylo už dost. Pokud mi zítra nepřijde email s podrobnostma z jedné objednávky tak nejspíš začnu makat na layoutu sem nebo už konečně nějaké drobnější grafice^^

Layout pro: red-stripes.blog.cz

19. listopadu 2012 v 19:09 | She^^Rebel

Další layout z objednávky. Ještě mám před sebou dva, na ten první se vrhnu už dnes a k tomu dalšímu čekám na bližší informace. Něměl být ani tmavý a ani světlý, neměly být použity pastelové či křiklavé barvy. Fajn, nebudu lhát, tohle prostě splnit nedokážu.

Layout pro: Itsanotherworld.blog.cz

18. listopadu 2012 v 19:39 | She^^Rebel

Layout je sice z jedné starší objednávky, ale proč ho sem nedát abych to tu trochu zaplnila, že?
 
 

Reklama