Prosinec 2012

Konec + kde se nacházím

27. prosince 2012 v 9:52 | She^^Rebel
Dobré ráno. Posledních pár týdnů jsem měla menší zdravotní problémy. I teď to na mě dolehlo a víte co? Nezvládám to tu. Začínám mít jiné zájmy, grafiku dělám jen když ji potřebuji na něco svého a kolikrát se mi příčí něco splácat. Dávám tomu tady konec. Je mi to líto. Všem co jsem slíbila layout se moc omlouvám, ale když není nálada a nápady tak asi těžko udělám nějaký slušný layout. Stále se ale v internetovém světě nacházím!:)

+ tumblr

+ twitter


Pokud by někdo potřeboval s něčím poradit nebo by chtěl něco jiného můžete se na mě obrátit na emailu - simushbabacan@gmail.com

Bylo mi tu s váma ten skoro rok krásně. Pokud jsem měla nějaké stálé návštěvníky tak jsem za ně moc vděčná.

Nashledanou:)

Avatary 01 - Winter

2. prosince 2012 v 9:59 | She^^Rebel |  Avatary
Pár avatarů se zimní tématikou. Jsou o trochu větší než normální aby se mi tam vešel ten "sníh". Nikdy jsem s avatarama kamarádka nebyla, tak proto vypadají tak, jak vypadají. Kopírujte pouze se zdrojem!:)

Nápisy 01 - Christmas time

2. prosince 2012 v 9:28 | She^^Rebel |  Nápisy
Vánoce se pomalu, ale jistě blíží tak by to tu chtělo oživit i něčím jiným než layoutama. Přinášm vám teda pár nápisů s tímhle vánočním fontem. Nemusíte do článku psát zdroj, stačí když ho neumažete s obrázku!:)

Layout pro: onedirection-are-best.blog.cz

1. prosince 2012 v 18:49 | She^^Rebel |  Objednané layouty
Po delší odmlce opět pokračuji v layoutech. Když kouknu zpětně na články od obnovení blogu tak ani nis jiného nedělám:D Dnes jsem dokončila rozpracovaný lay s One direction. Zimní, ale snad ne příliš. Dochází mi nápady, tak doufám, že neselžu u těch pár objednávek co mám ještě před sebou. To mi připomíná, že bych měla vyšoupnout tenhle podzimní layout co tu mám a udělat místo toho zimní. Hezký prosinec všem!:)